Ukrainian Premier League

2023-2024
Regular Season
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Shakhtar Donetsk
z z z z r
>
29
21
6
2
60
22
38
69
2
Dynamo Kyiv
z z z p z
>
29
21
3
5
70
27
43
66
3
Kryvbas KR
z z p p p
>
29
16
6
7
48
30
18
54
4
Dnipro-1
r p z p r
>
29
13
10
6
38
27
11
49
5
Ruh Lviv
r z r r z
>
29
12
13
4
43
29
14
49
6
Polessya
p z r z r
>
29
13
8
8
37
30
7
47
7
LNZ Cherkasy
z p p z z
>
29
10
8
11
30
34
-4
38
8
Vorskla Poltava
p p p r z
>
29
9
7
13
30
44
-14
34
9
Chornomorets
p p p z p
>
29
10
2
17
38
45
-7
32
10
Zorya Luhansk
r r z r p
>
29
7
11
11
29
36
-7
32
11
Oleksandria
p r r z r
>
29
7
11
11
27
35
-8
32
12
Kolos Kovalivka
r p p p p
>
29
6
11
12
21
31
-10
29
13
Obolon'-Brovar
r r z r p
>
29
5
11
13
18
38
-20
26
14
Veres Rivne
p p z r r
>
29
5
10
14
29
45
-16
25
15
Minai
r z p r z
>
29
4
11
14
26
47
-21
23
16
29
5
8
16
31
55
-24
23
-Champions League play-off round
- Champions League second qualifying round
- Europa Conference League second qualifying round
- Relegation play-offs
- Relegation to the Ukrainian First League
pokaż na pełnym ekranie
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
Kryvbas KR
Dnipro-1
Ruh Lviv
Polessya
LNZ Cherkasy
Vorskla Poltava
Chornomorets
Zorya Luhansk
Oleksandria
Kolos Kovalivka
Obolon'-Brovar
Veres Rivne
Minai
Metalist 1925 Kharkiv
1 Shakhtar Donetsk 1–0 5–2 1–3 3–1 0–0 3–0 1–2 3–0 2–1 2–1 3–2 1–0 2–0 2–0 2–0
2 Dynamo Kyiv 0–1 3–1 0–1 2–0 3–0 1–1 2–0 1–0 2–0 4–2 5–0 2–0 3–0 4–1 4–2
3 Kryvbas KR 3–3 0–2 3–0 1–3 0–1 2–0 1–1 1–0 2–2 2–1 1–0 1–0 2–1 3–0
4 Dnipro-1 1–1 1–2 1–0 0–1 2–1 0–0 1–2 5–2 2–2 1–0 1–1 1–2 2–0 1–1 1–0
5 Ruh Lviv 1–1 1–1 0–2 1–1 1–0 4–1 2–0 2–1 0–0 1–1 2–2 3–1 0–0 1–1
6 Polessya 3–2 1–1 1–1 0–1 0–1 1–0 1–4 1–1 1–2 1–0 2–0 1–1 2–1 2–1
7 LNZ Cherkasy 0–3 2–4 0–3 1–1 2–1 1–2 0–2 2–1 0–0 1–1 3–0 1–0 1–2 0–1
8 Vorskla Poltava 0–1 1–5 1–4 2–3 1–1 0–3 0–0 2–1 1–2 1–0 0–2 3–1 2–1 2–2 2–2
9 Chornomorets 1–4 3–2 1–2 2–3 1–0 1–3 0–1 0–0 3–2 1–0 2–0 0–1 3–0 3–0
10 Zorya Luhansk 1–3 0–3 1–3 0–1 0–0 0–1 1–2 1–0 1–0 0–0 0–0 1–1 2–0 2–1
11 Oleksandria 0–0 0–1 1–0 1–0 2–2 0–3 1–2 1–0 1–5 0–0 0–1 2–2 1–0 1–1 1–0
12 Kolos Kovalivka 0–2 1–1 0–3 0–2 0–1 0–0 1–3 0–0 2–0 0–1 0–0 0–0 2–0 2–0 1–1
13 Obolon'-Brovar 0–3 2–4 0–0 0–1 0–0 1–0 1–0 0–1 1–1 2–4 0–0 0–0 1–1 1–0
14 Veres Rivne 1–1 1–1 0–2 1–1 2–5 0–2 0–0 1–2 3–1 2–2 2–2 0–2 3–0 3–1 4–3
15 Minai 1–4 1–3 0–1 1–1 1–1 2–3 0–3 0–0 2–0 1–1 2–2 3–2 0–1 0–0 2–0
16 Metalist 1925 Kharkiv 1–2 2–4 1–3 1–1 1–4 3–3 1–1 3–2 2–1 2–1 0–3 0–0 1–1 1–0
Kolejka 1
28 lip 2023
- 15:00
Obolon'-Brovar
0 0
Kolos Kovalivka
28 lip 2023
- 17:00
Veres Rivne
0 2
Polessya
29 lip 2023
- 13:00
Ruh Lviv
2 1
Zorya Luhansk
29 lip 2023
- 15:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 2
Shakhtar Donetsk
30 lip 2023
- 13:00
LNZ Cherkasy
0 2
Chornomorets
30 lip 2023
- 15:00
Dynamo Kyiv
4 1
Minai
30 lip 2023
- 17:00
Oleksandria
1 0
Kryvbas KR
25 paź 2023
- 13:00
Vorskla Poltava
2 3
Dnipro-1
Kolejka 2
2 sie 2023
- 15:00
Veres Rivne
1 1
Shakhtar Donetsk
4 sie 2023
- 15:00
Obolon'-Brovar
2 4
Dynamo Kyiv
5 sie 2023
- 13:00
Minai
0 3
LNZ Cherkasy
5 sie 2023
- 17:00
Oleksandria
1 0
Metalist 1925 Kharkiv
6 sie 2023
- 13:00
Dnipro-1
2 1
Polessya
6 sie 2023
- 15:00
Kolos Kovalivka
2 0
Chornomorets
6 sie 2023
- 15:00
Zorya Luhansk
1 3
Kryvbas KR
6 sie 2023
- 17:00
Ruh Lviv
4 1
Vorskla Poltava
Kolejka 3
12 sie 2023
- 13:00
Chornomorets
2 0
Obolon'-Brovar
12 sie 2023
- 15:00
Kolos Kovalivka
2 0
Veres Rivne
12 sie 2023
- 15:00
Polessya
0 1
Ruh Lviv
13 sie 2023
- 11:00
Minai
1 1
Dnipro-1
13 sie 2023
- 13:00
Vorskla Poltava
1 2
Zorya Luhansk
13 sie 2023
- 15:00
Kryvbas KR
2 0
LNZ Cherkasy
14 sie 2023
- 15:00
Shakhtar Donetsk
2 1
Oleksandria
7 gru 2023
- 14:00
Dynamo Kyiv
4 2
Metalist 1925 Kharkiv
Kolejka 4
18 sie 2023
- 15:00
LNZ Cherkasy
1 2
Polessya
18 sie 2023
- 17:00
Zorya Luhansk
0 0
Oleksandria
19 sie 2023
- 13:00
Veres Rivne
1 2
Vorskla Poltava
19 sie 2023
- 15:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 0
Minai
19 sie 2023
- 17:00
Ruh Lviv
1 1
Kolos Kovalivka
20 sie 2023
- 13:00
Dnipro-1
1 2
Obolon'-Brovar
20 sie 2023
- 15:00
Chornomorets
3 2
Dynamo Kyiv
20 sie 2023
- 17:00
Kryvbas KR
3 3
Shakhtar Donetsk
Kolejka 5
26 sie 2023
- 13:00
LNZ Cherkasy
0 1
Metalist 1925 Kharkiv
26 sie 2023
- 15:00
Oleksandria
0 3
Polessya
27 sie 2023
- 11:00
Minai
1 1
Zorya Luhansk
27 sie 2023
- 13:00
Kolos Kovalivka
0 2
Shakhtar Donetsk
27 sie 2023
- 15:00
Vorskla Poltava
2 1
Chornomorets
28 sie 2023
- 17:00
Obolon'-Brovar
0 0
Kryvbas KR
1 lis 2023
- 17:00
Ruh Lviv
0 2
Dnipro-1
1 maj 2024
- 14:30
Dynamo Kyiv
3 0
Veres Rivne
Kolejka 6
1 wrz 2023
- 15:00
Veres Rivne
3 1
Chornomorets
2 wrz 2023
- 11:00
Minai
1 4
Shakhtar Donetsk
2 wrz 2023
- 13:00
Polessya
2 0
Obolon'-Brovar
2 wrz 2023
- 15:00
Vorskla Poltava
1 0
Oleksandria
3 wrz 2023
- 11:00
Dnipro-1
0 0
LNZ Cherkasy
3 wrz 2023
- 15:00
Kolos Kovalivka
0 3
Kryvbas KR
3 wrz 2023
- 17:00
Ruh Lviv
1 1
Metalist 1925 Kharkiv
4 kwi 2024
- 14:30
Zorya Luhansk
0 3
Dynamo Kyiv
Kolejka 7
15 wrz 2023
- 16:30
Metalist 1925 Kharkiv
2 1
Zorya Luhansk
16 wrz 2023
- 13:00
Chornomorets
1 0
Polessya
16 wrz 2023
- 15:00
Shakhtar Donetsk
1 0
Obolon'-Brovar
16 wrz 2023
- 17:00
Oleksandria
1 1
Minai
17 wrz 2023
- 11:00
LNZ Cherkasy
2 1
Ruh Lviv
17 wrz 2023
- 13:00
Dnipro-1
1 1
Kolos Kovalivka
17 wrz 2023
- 15:00
Kryvbas KR
2 1
Veres Rivne
18 wrz 2023
- 15:00
Dynamo Kyiv
2 0
Vorskla Poltava
Kolejka 8
22 wrz 2023
- 15:00
Obolon'-Brovar
0 0
Veres Rivne
22 wrz 2023
- 17:00
Oleksandria
1 5
Chornomorets
23 wrz 2023
- 11:00
LNZ Cherkasy
2 4
Dynamo Kyiv
23 wrz 2023
- 13:00
Polessya
2 1
Minai
23 wrz 2023
- 15:00
Vorskla Poltava
1 4
Kryvbas KR
23 wrz 2023
- 17:00
Ruh Lviv
1 1
Shakhtar Donetsk
24 wrz 2023
- 13:00
Zorya Luhansk
0 1
Dnipro-1
24 wrz 2023
- 15:00
Metalist 1925 Kharkiv
0 0
Kolos Kovalivka
Kolejka 9
30 wrz 2023
- 13:00
Veres Rivne
0 0
LNZ Cherkasy
30 wrz 2023
- 15:00
Shakhtar Donetsk
1 2
Vorskla Poltava
30 wrz 2023
- 17:00
Chornomorets
0 0
Zorya Luhansk
1 paź 2023
- 11:00
Minai
0 1
Obolon'-Brovar
1 paź 2023
- 13:00
Kryvbas KR
1 3
Ruh Lviv
1 paź 2023
- 15:00
Kolos Kovalivka
0 0
Polessya
1 paź 2023
- 17:00
Dynamo Kyiv
4 2
Oleksandria
2 paź 2023
- 15:00
Dnipro-1
1 0
Metalist 1925 Kharkiv
Kolejka 10
6 paź 2023
- 13:00
Polessya
3 2
Dynamo Kyiv
7 paź 2023
- 11:00
Dnipro-1
2 0
Veres Rivne
7 paź 2023
- 13:00
LNZ Cherkasy
0 0
Oleksandria
7 paź 2023
- 15:00
Kolos Kovalivka
0 0
Vorskla Poltava
8 paź 2023
- 11:00
Obolon'-Brovar
1 0
Metalist 1925 Kharkiv
8 paź 2023
- 13:00
Ruh Lviv
0 0
Minai
8 paź 2023
- 15:00
Kryvbas KR
1 0
Chornomorets
18 kwi 2024
- 14:30
Zorya Luhansk
1 3
Shakhtar Donetsk
Kolejka 11
20 paź 2023
- 15:00
Obolon'-Brovar
2 4
Zorya Luhansk
20 paź 2023
- 17:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 3
Kryvbas KR
21 paź 2023
- 13:00
Chornomorets
3 0
Minai
21 paź 2023
- 15:00
Shakhtar Donetsk
3 0
LNZ Cherkasy
21 paź 2023
- 17:00
Oleksandria
0 1
Kolos Kovalivka
22 paź 2023
- 11:00
Veres Rivne
2 5
Ruh Lviv
22 paź 2023
- 13:00
Vorskla Poltava
0 3
Polessya
22 paź 2023
- 15:00
Dynamo Kyiv
0 1
Dnipro-1
Kolejka 12
28 paź 2023
- 11:00
Kryvbas KR
3 0
Dnipro-1
28 paź 2023
- 13:00
Kolos Kovalivka
1 1
Dynamo Kyiv
28 paź 2023
- 14:00
Zorya Luhansk
0 1
Polessya
28 paź 2023
- 16:00
Ruh Lviv
0 0
Oleksandria
29 paź 2023
- 12:00
LNZ Cherkasy
3 0
Obolon'-Brovar
29 paź 2023
- 12:00
Minai
0 0
Veres Rivne
29 paź 2023
- 14:00
Vorskla Poltava
2 2
Metalist 1925 Kharkiv
1 maj 2024
- 12:00
Chornomorets
1 4
Shakhtar Donetsk
Kolejka 13
3 lis 2023
- 16:00
Dynamo Kyiv
0 1
Shakhtar Donetsk
4 lis 2023
- 12:00
LNZ Cherkasy
1 1
Kolos Kovalivka
5 lis 2023
- 12:00
Minai
0 0
Vorskla Poltava
5 lis 2023
- 14:00
Metalist 1925 Kharkiv
2 1
Chornomorets
5 lis 2023
- 16:00
Veres Rivne
2 2
Zorya Luhansk
6 lis 2023
- 14:00
Polessya
1 1
Kryvbas KR
6 lis 2023
- 16:00
Dnipro-1
1 0
Oleksandria
6 lis 2023
- 18:00
Ruh Lviv
2 2
Obolon'-Brovar
Kolejka 14
10 lis 2023
- 16:00
Kolos Kovalivka
2 0
Minai
11 lis 2023
- 12:00
Obolon'-Brovar
0 1
Vorskla Poltava
11 lis 2023
- 14:00
Polessya
2 1
Metalist 1925 Kharkiv
11 lis 2023
- 16:00
Oleksandria
1 0
Veres Rivne
12 lis 2023
- 12:00
Kryvbas KR
0 2
Dynamo Kyiv
12 lis 2023
- 13:00
Zorya Luhansk
1 2
LNZ Cherkasy
12 lis 2023
- 16:00
Chornomorets
2 3
Ruh Lviv
12 lis 2023
- 18:00
Shakhtar Donetsk
1 3
Dnipro-1
Kolejka 15
24 lis 2023
- 18:00
Shakhtar Donetsk
0 0
Polessya
25 lis 2023
- 12:00
Minai
0 1
Kryvbas KR
25 lis 2023
- 14:00
Veres Rivne
4 3
Metalist 1925 Kharkiv
25 lis 2023
- 16:00
Vorskla Poltava
0 0
LNZ Cherkasy
26 lis 2023
- 14:00
Dynamo Kyiv
2 0
Ruh Lviv
27 lis 2023
- 16:00
Dnipro-1
5 2
Chornomorets
17 kwi 2024
- 17:00
Oleksandria
2 2
Obolon'-Brovar
9 maj 2024
- 14:30
Kolos Kovalivka
0 1
Zorya Luhansk
Kolejka 16
1 gru 2023
- 16:00
Polessya
1 1
Veres Rivne
2 gru 2023
- 12:00
Kolos Kovalivka
0 0
Obolon'-Brovar
2 gru 2023
- 14:00
Kryvbas KR
2 1
Oleksandria
2 gru 2023
- 16:00
Dnipro-1
1 2
Vorskla Poltava
3 gru 2023
- 14:00
Chornomorets
1 3
LNZ Cherkasy
3 gru 2023
- 16:00
Shakhtar Donetsk
2 0
Metalist 1925 Kharkiv
4 gru 2023
- 12:00
Zorya Luhansk
0 0
Ruh Lviv
17 kwi 2024
- 14:30
Minai
1 3
Dynamo Kyiv
Kolejka 17
8 gru 2023
- 14:00
Polessya
1 1
Dnipro-1
8 gru 2023
- 16:00
Shakhtar Donetsk
2 0
Veres Rivne
9 gru 2023
- 14:00
Kryvbas KR
2 2
Zorya Luhansk
10 gru 2023
- 12:00
Vorskla Poltava
1 1
Ruh Lviv
10 gru 2023
- 14:00
Chornomorets
1 0
Kolos Kovalivka
11 gru 2023
- 13:00
Metalist 1925 Kharkiv
0 3
Oleksandria
11 gru 2023
- 14:00
Dynamo Kyiv
2 0
Obolon'-Brovar
23 mar 2024
- 14:30
LNZ Cherkasy
1 2
Minai
Kolejka 18
23 lut 2024
- 14:30
LNZ Cherkasy
0 3
Kryvbas KR
25 lut 2024
- 12:00
Dnipro-1
1 1
Minai
25 lut 2024
- 12:05
Veres Rivne
0 2
Kolos Kovalivka
25 lut 2024
- 14:30
Metalist 1925 Kharkiv
2 4
Dynamo Kyiv
25 lut 2024
- 17:00
Ruh Lviv
1 1
Polessya
26 lut 2024
- 12:00
Zorya Luhansk
1 0
Vorskla Poltava
26 lut 2024
- 12:00
Oleksandria
0 0
Shakhtar Donetsk
26 lut 2024
- 14:30
Obolon'-Brovar
1 1
Chornomorets
Kolejka 19
1 mar 2024
- 17:00
Polessya
0 1
LNZ Cherkasy
2 mar 2024
- 12:00
Minai
2 0
Metalist 1925 Kharkiv
2 mar 2024
- 14:30
Vorskla Poltava
2 1
Veres Rivne
2 mar 2024
- 14:30
Dynamo Kyiv
1 0
Chornomorets
2 mar 2024
- 17:00
Kolos Kovalivka
0 1
Ruh Lviv
3 mar 2024
- 12:00
Obolon'-Brovar
0 1
Dnipro-1
3 mar 2024
- 14:30
Oleksandria
0 0
Zorya Luhansk
3 mar 2024
- 17:00
Shakhtar Donetsk
5 2
Kryvbas KR
Kolejka 20
7 mar 2024
- 14:30
Zorya Luhansk
2 0
Minai
7 mar 2024
- 17:00
Veres Rivne
1 1
Dynamo Kyiv
8 mar 2024
- 12:00
Dnipro-1
0 1
Ruh Lviv
8 mar 2024
- 14:30
Metalist 1925 Kharkiv
1 1
LNZ Cherkasy
8 mar 2024
- 17:00
Shakhtar Donetsk
3 2
Kolos Kovalivka
9 mar 2024
- 12:00
Chornomorets
0 1
Vorskla Poltava
9 mar 2024
- 14:30
Polessya
1 2
Oleksandria
9 mar 2024
- 17:00
Kryvbas KR
1 0
Obolon'-Brovar
Kolejka 21
12 mar 2024
- 12:00
LNZ Cherkasy
1 1
Dnipro-1
12 mar 2024
- 14:30
Dynamo Kyiv
2 0
Zorya Luhansk
12 mar 2024
- 17:00
Shakhtar Donetsk
2 0
Minai
15 mar 2024
- 17:00
Oleksandria
1 0
Vorskla Poltava
16 mar 2024
- 12:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 4
Ruh Lviv
16 mar 2024
- 14:30
Obolon'-Brovar
1 0
Polessya
16 mar 2024
- 17:00
Kryvbas KR
1 0
Kolos Kovalivka
17 mar 2024
- 12:00
Chornomorets
0 1
Veres Rivne
Kolejka 22
30 mar 2024
- 12:00
Obolon'-Brovar
0 3
Shakhtar Donetsk
30 mar 2024
- 14:30
Polessya
1 4
Chornomorets
30 mar 2024
- 17:00
Veres Rivne
0 2
Kryvbas KR
31 mar 2024
- 12:00
Minai
2 2
Oleksandria
31 mar 2024
- 14:30
Zorya Luhansk
2 1
Metalist 1925 Kharkiv
31 mar 2024
- 14:30
Vorskla Poltava
1 5
Dynamo Kyiv
31 mar 2024
- 17:00
Kolos Kovalivka
0 2
Dnipro-1
1 kwi 2024
- 17:00
Ruh Lviv
1 0
LNZ Cherkasy
Kolejka 23
6 kwi 2024
- 14:30
Veres Rivne
3 0
Obolon'-Brovar
7 kwi 2024
- 12:00
Chornomorets
3 2
Oleksandria
7 kwi 2024
- 14:30
Kolos Kovalivka
1 1
Metalist 1925 Kharkiv
7 kwi 2024
- 17:00
Shakhtar Donetsk
3 1
Ruh Lviv
8 kwi 2024
- 12:00
Minai
2 3
Polessya
8 kwi 2024
- 14:30
Dynamo Kyiv
1 1
LNZ Cherkasy
8 kwi 2024
- 17:00
Kryvbas KR
1 1
Vorskla Poltava
9 kwi 2024
- 12:00
Dnipro-1
2 2
Zorya Luhansk
Kolejka 24
13 kwi 2024
- 12:00
Obolon'-Brovar
1 1
Minai
13 kwi 2024
- 14:30
Oleksandria
0 1
Dynamo Kyiv
13 kwi 2024
- 17:00
Ruh Lviv
1 1
Kryvbas KR
14 kwi 2024
- 12:00
Vorskla Poltava
0 1
Shakhtar Donetsk
14 kwi 2024
- 14:30
Zorya Luhansk
1 0
Chornomorets
14 kwi 2024
- 17:00
Polessya
1 0
Kolos Kovalivka
15 kwi 2024
- 14:30
LNZ Cherkasy
1 0
Veres Rivne
15 kwi 2024
- 17:00
Metalist 1925 Kharkiv
1 1
Dnipro-1
Kolejka 25
20 kwi 2024
- 14:30
Chornomorets
1 2
Kryvbas KR
20 kwi 2024
- 17:00
Vorskla Poltava
0 2
Kolos Kovalivka
21 kwi 2024
- 12:00
Veres Rivne
1 1
Dnipro-1
21 kwi 2024
- 14:30
Oleksandria
1 2
LNZ Cherkasy
21 kwi 2024
- 17:00
Dynamo Kyiv
3 0
Polessya
22 kwi 2024
- 12:00
Minai
1 1
Ruh Lviv
22 kwi 2024
- 14:30
Metalist 1925 Kharkiv
1 1
Obolon'-Brovar
22 kwi 2024
- 17:00
Shakhtar Donetsk
2 1
Zorya Luhansk
Kolejka 26
27 kwi 2024
- 12:00
Minai
2 0
Chornomorets
27 kwi 2024
- 12:00
Dnipro-1
1 2
Dynamo Kyiv
27 kwi 2024
- 14:30
LNZ Cherkasy
0 3
Shakhtar Donetsk
27 kwi 2024
- 17:00
Ruh Lviv
3 1
Veres Rivne
28 kwi 2024
- 12:00
Zorya Luhansk
0 0
Obolon'-Brovar
28 kwi 2024
- 14:30
Kolos Kovalivka
0 0
Oleksandria
28 kwi 2024
- 17:00
Kryvbas KR
3 0
Metalist 1925 Kharkiv
29 kwi 2024
- 17:00
Polessya
1 0
Vorskla Poltava
Kolejka 27
4 maj 2024
- 12:00
Oleksandria
2 2
Ruh Lviv
4 maj 2024
- 14:30
Obolon'-Brovar
1 0
LNZ Cherkasy
4 maj 2024
- 17:00
Metalist 1925 Kharkiv
3 2
Vorskla Poltava
5 maj 2024
- 12:00
Polessya
1 1
Zorya Luhansk
5 maj 2024
- 14:30
Dynamo Kyiv
5 0
Kolos Kovalivka
5 maj 2024
- 17:00
Shakhtar Donetsk
3 0
Chornomorets
6 maj 2024
- 12:00
Dnipro-1
1 0
Kryvbas KR
6 maj 2024
- 17:00
Veres Rivne
3 1
Minai
Kolejka 28
11 maj 2024
- 12:00
Vorskla Poltava
2 2
Minai
11 maj 2024
- 14:30
Obolon'-Brovar
0 0
Ruh Lviv
11 maj 2024
- 17:00
Shakhtar Donetsk
1 0
Dynamo Kyiv
12 maj 2024
- 12:00
Oleksandria
1 0
Dnipro-1
12 maj 2024
- 14:30
Chornomorets
3 0
Metalist 1925 Kharkiv
13 maj 2024
- 12:00
Kryvbas KR
0 1
Polessya
13 maj 2024
- 14:30
Kolos Kovalivka
1 3
LNZ Cherkasy
13 maj 2024
- 17:00
Zorya Luhansk
1 1
Veres Rivne
Kolejka 29
18 maj 2024
- 14:30
Dynamo Kyiv
3 1
Kryvbas KR
19 maj 2024
- 12:00
LNZ Cherkasy
2 1
Zorya Luhansk
19 maj 2024
- 14:30
Metalist 1925 Kharkiv
3 3
Polessya
19 maj 2024
- 14:30
Minai
3 2
Kolos Kovalivka
19 maj 2024
- 14:30
Veres Rivne
2 2
Oleksandria
19 maj 2024
- 14:30
Vorskla Poltava
3 1
Obolon'-Brovar
19 maj 2024
- 14:30
Ruh Lviv
2 0
Chornomorets
19 maj 2024
- 14:30
Dnipro-1
1 1
Shakhtar Donetsk
Kolejka 30
24 maj 2024
- 14:30
LNZ Cherkasy
- -
Vorskla Poltava
25 maj 2024
- 14:30
Kryvbas KR
- -
Minai
25 maj 2024
- 14:30
Obolon'-Brovar
- -
Oleksandria
25 maj 2024
- 14:30
Chornomorets
- -
Dnipro-1
25 maj 2024
- 14:30
Zorya Luhansk
- -
Kolos Kovalivka
25 maj 2024
- 14:30
Ruh Lviv
- -
Dynamo Kyiv
25 maj 2024
- 14:30
Polessya
- -
Shakhtar Donetsk
25 maj 2024
- 14:30
Metalist 1925 Kharkiv
- -
Veres Rivne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Premier League

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
38
28
7
3
91
2
38
28
5
5
89
3
38
24
10
4
82
4
38
20
8
10
68
5
38
20
6
12
66

Serie A

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
37
29
6
2
93
2
37
22
8
7
74
3
37
18
14
5
68
4
37
18
14
5
68
5
36
20
6
10
66

Bundesliga

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
34
28
6
0
90
2
34
23
4
7
73
3
34
23
3
8
72
4
34
19
8
7
65
5
34
18
9
7
63

Ligue 1

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
34
22
10
2
76
2
34
20
7
7
67
3
34
17
10
7
61
4
34
16
11
7
59
5
34
15
10
9
55

La Liga

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
37
29
7
1
94
2
37
25
7
5
82
3
37
24
6
7
78
4
37
23
4
10
73
5
37
18
11
8
65

Najlepsi strzelcy

1
H. Kane
36
H. Kane
32
2
L. de Jong
L. de Jong
34
29
3
M. Langstaff
M. Langstaff
46
29
4
S. Guirassy
S. Guirassy
27
28
5
E. Haaland
E. Haaland
31
27
6
K. Mbappé
K. Mbappé
29
27
7
V. Gyökeres
V. Gyökeres
33
27
8
S. Szmodics
S. Szmodics
44
27
9
V. Pavlidis
V. Pavlidis
34
25
10
L. Martínez
L. Martínez
33
24
P