Super Liga Slovakia

2023-2024
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
22
18
3
1
57
16
41
57
2
Žilina
p p r r r
22
12
5
5
40
30
10
41
3
22
12
3
7
31
22
9
39
4
22
10
7
5
31
21
10
37
5
AS Trencin
z z r p r
22
9
7
6
31
23
8
34
6
22
9
7
6
38
30
8
34
7
Podbrezová
p z r r p
22
10
4
8
40
34
6
34
8
Ružomberok
r z z z z
22
9
7
6
28
31
-3
34
9
Skalica
z p r p r
22
6
5
11
19
25
-6
23
10
FK Košice
r p r z r
22
4
5
13
19
45
-26
17
11
22
1
7
14
19
42
-23
10
12
22
0
4
18
14
48
-34
4
pokaż na pełnym ekranie
Slovan Bratislava
Žilina
Spartak Trnava
Dunajska Streda
AS Trencin
Dukla Banská Bystrica
Podbrezová
Ružomberok
Skalica
FK Košice
Zemplín Michalovce
Zlaté Moravce
1 Slovan Bratislava 2–0 2–0 2–1 2–0 2–2 3–2 2–2 1–0 4–0 5–1 4–1
2 Žilina 0–4 1–0 5–1 5–2 1–4 2–1 3–1 5–3 1–0 1–1 3–2
3 Spartak Trnava 1–2 0–2 1–2 1–2 2–0 2–0 2–2 2–0 3–0 1–0 1–0
4 Dunajska Streda 3–1 1–1 0–1 0–0 1–2 3–2 1–1 1–0 5–2 2–1 3–0
5 AS Trencin 0–2 0–0 2–3 1–0 1–0 1–2 4–1 0–0 4–1 2–0 4–1
6 Dukla Banská Bystrica 1–4 3–1 1–2 0–0 1–1 1–4 1–1 2–1 1–1 3–1 1–1
7 Podbrezová 0–6 2–0 1–2 0–0 2–2 2–2 5–0 1–0 5–3 2–1 1–0
8 Ružomberok 1–2 0–2 1–0 1–1 1–0 2–1 2–1 2–1 1–0 0–0 2–0
9 Skalica 1–2 1–1 0–0 0–1 0–0 0–3 3–0 1–0 1–0 2–1 2–0
10 FK Košice 0–0 0–3 0–2 0–3 0–3 2–4 0–0 2–2 2–1 2–1 1–0
11 Zemplín Michalovce 0–2 1–1 3–4 0–0 0–0 0–3 1–5 0–1 1–1 0–2 4–1
12 Zlaté Moravce 0–3 1–2 1–1 0–2 1–2 0–2 0–2 2–4 0–1 1–1 2–2
Kolejka 1
28 lip 2023
- 19:30
Dukla Banská Bystrica
1 4
Podbrezová
29 lip 2023
- 17:00
Skalica
2 0
Zlaté Moravce
29 lip 2023
- 17:00
Zemplín Michalovce
0 0
Dunajska Streda
29 lip 2023
- 19:30
FK Košice
0 0
Slovan Bratislava
30 lip 2023
- 17:00
Žilina
3 1
Ružomberok
30 lip 2023
- 17:00
Spartak Trnava
1 2
AS Trencin
Kolejka 2
4 sie 2023
- 19:30
Ružomberok
2 1
Skalica
5 sie 2023
- 17:00
Slovan Bratislava
2 2
Dukla Banská Bystrica
5 sie 2023
- 17:00
AS Trencin
2 0
Zemplín Michalovce
5 sie 2023
- 17:00
Dunajska Streda
5 2
FK Košice
6 sie 2023
- 17:00
Zlaté Moravce
1 1
Spartak Trnava
6 sie 2023
- 19:30
Podbrezová
2 0
Žilina
Kolejka 3
11 sie 2023
- 19:30
Zemplín Michalovce
0 3
Dukla Banská Bystrica
12 sie 2023
- 17:00
Podbrezová
1 0
Zlaté Moravce
12 sie 2023
- 17:00
Skalica
1 2
Slovan Bratislava
12 sie 2023
- 17:00
Žilina
5 2
AS Trencin
12 sie 2023
- 17:00
Ružomberok
1 1
Dunajska Streda
27 wrz 2023
- 19:30
Spartak Trnava
3 0
FK Košice
Kolejka 4
18 sie 2023
- 19:30
Dukla Banská Bystrica
2 1
Skalica
19 sie 2023
- 17:00
AS Trencin
4 1
Ružomberok
19 sie 2023
- 17:00
FK Košice
0 3
Žilina
20 sie 2023
- 17:00
Spartak Trnava
2 0
Podbrezová
20 sie 2023
- 19:30
Zlaté Moravce
0 2
Dunajska Streda
1 lis 2023
- 15:00
Slovan Bratislava
5 1
Zemplín Michalovce
Kolejka 5
25 sie 2023
- 19:30
Zemplín Michalovce
0 2
FK Košice
26 sie 2023
- 17:00
Dunajska Streda
1 2
Dukla Banská Bystrica
26 sie 2023
- 17:00
Podbrezová
2 2
AS Trencin
26 sie 2023
- 17:00
Žilina
3 2
Zlaté Moravce
27 sie 2023
- 19:30
Skalica
0 0
Spartak Trnava
27 wrz 2023
- 17:00
Ružomberok
1 2
Slovan Bratislava
Kolejka 6
1 wrz 2023
- 16:30
Dukla Banská Bystrica
1 1
Ružomberok
2 wrz 2023
- 14:30
FK Košice
1 0
Zlaté Moravce
2 wrz 2023
- 17:00
Skalica
2 1
Zemplín Michalovce
2 wrz 2023
- 17:00
AS Trencin
1 0
Dunajska Streda
3 wrz 2023
- 16:30
Spartak Trnava
0 2
Žilina
3 wrz 2023
- 17:00
Slovan Bratislava
3 2
Podbrezová
Kolejka 7
15 wrz 2023
- 16:30
Podbrezová
1 0
Skalica
16 wrz 2023
- 17:00
Žilina
1 4
Dukla Banská Bystrica
16 wrz 2023
- 17:00
Zemplín Michalovce
3 4
Spartak Trnava
16 wrz 2023
- 17:00
Ružomberok
1 0
FK Košice
17 wrz 2023
- 16:30
Dunajska Streda
3 1
Slovan Bratislava
17 wrz 2023
- 17:00
Zlaté Moravce
1 2
AS Trencin
Kolejka 8
22 wrz 2023
- 16:30
FK Košice
0 3
AS Trencin
23 wrz 2023
- 17:00
Dukla Banská Bystrica
1 1
Zlaté Moravce
23 wrz 2023
- 17:00
Skalica
0 1
Dunajska Streda
23 wrz 2023
- 17:00
Zemplín Michalovce
1 5
Podbrezová
24 wrz 2023
- 16:30
Slovan Bratislava
2 0
Žilina
24 wrz 2023
- 17:00
Spartak Trnava
2 2
Ružomberok
Kolejka 9
29 wrz 2023
- 16:30
Žilina
5 3
Skalica
30 wrz 2023
- 17:00
AS Trencin
1 0
Dukla Banská Bystrica
30 wrz 2023
- 17:00
Ružomberok
0 0
Zemplín Michalovce
1 paź 2023
- 16:30
Podbrezová
5 3
FK Košice
1 paź 2023
- 17:00
Zlaté Moravce
0 3
Slovan Bratislava
1 paź 2023
- 17:00
Dunajska Streda
0 1
Spartak Trnava
Kolejka 10
6 paź 2023
- 16:30
Ružomberok
2 0
Zlaté Moravce
7 paź 2023
- 17:00
Skalica
1 0
FK Košice
7 paź 2023
- 17:00
Zemplín Michalovce
1 1
Žilina
8 paź 2023
- 16:30
Dunajska Streda
3 2
Podbrezová
8 paź 2023
- 17:00
Slovan Bratislava
2 0
AS Trencin
8 paź 2023
- 17:00
Dukla Banská Bystrica
1 2
Spartak Trnava
Kolejka 11
20 paź 2023
- 16:30
Zlaté Moravce
2 2
Zemplín Michalovce
21 paź 2023
- 17:00
FK Košice
2 4
Dukla Banská Bystrica
21 paź 2023
- 17:00
Žilina
5 1
Dunajska Streda
21 paź 2023
- 17:00
AS Trencin
0 0
Skalica
21 paź 2023
- 17:00
Podbrezová
5 0
Ružomberok
22 paź 2023
- 16:30
Spartak Trnava
1 2
Slovan Bratislava
Kolejka 12
27 paź 2023
- 16:30
Podbrezová
2 2
Dukla Banská Bystrica
28 paź 2023
- 15:30
Dunajska Streda
2 1
Zemplín Michalovce
28 paź 2023
- 17:00
Zlaté Moravce
0 1
Skalica
28 paź 2023
- 17:00
Ružomberok
0 2
Žilina
29 paź 2023
- 17:30
AS Trencin
2 3
Spartak Trnava
29 paź 2023
- 18:00
Slovan Bratislava
4 0
FK Košice
Kolejka 13
3 lis 2023
- 17:30
FK Košice
0 3
Dunajska Streda
4 lis 2023
- 15:00
Zemplín Michalovce
0 0
AS Trencin
4 lis 2023
- 15:00
Dukla Banská Bystrica
1 4
Slovan Bratislava
4 lis 2023
- 15:00
Skalica
1 0
Ružomberok
4 lis 2023
- 15:00
Spartak Trnava
1 0
Zlaté Moravce
5 lis 2023
- 17:30
Žilina
2 1
Podbrezová
Kolejka 14
10 lis 2023
- 17:30
AS Trencin
0 0
Žilina
11 lis 2023
- 15:00
Zlaté Moravce
0 2
Podbrezová
11 lis 2023
- 15:00
Dukla Banská Bystrica
3 1
Zemplín Michalovce
11 lis 2023
- 15:00
Dunajska Streda
1 1
Ružomberok
12 lis 2023
- 15:00
Slovan Bratislava
1 0
Skalica
12 lis 2023
- 17:30
FK Košice
0 2
Spartak Trnava
Kolejka 15
24 lis 2023
- 17:30
Ružomberok
1 0
AS Trencin
25 lis 2023
- 15:00
Zemplín Michalovce
0 2
Slovan Bratislava
25 lis 2023
- 15:00
Dunajska Streda
3 0
Zlaté Moravce
25 lis 2023
- 15:00
Skalica
0 3
Dukla Banská Bystrica
25 lis 2023
- 15:00
Žilina
1 0
FK Košice
26 lis 2023
- 17:30
Podbrezová
1 2
Spartak Trnava
Kolejka 16
1 gru 2023
- 17:30
FK Košice
2 1
Zemplín Michalovce
2 gru 2023
- 15:00
Zlaté Moravce
1 2
Žilina
2 gru 2023
- 15:00
AS Trencin
1 2
Podbrezová
2 gru 2023
- 15:00
Dukla Banská Bystrica
0 0
Dunajska Streda
3 gru 2023
- 15:00
Spartak Trnava
2 0
Skalica
3 gru 2023
- 17:30
Slovan Bratislava
2 2
Ružomberok
Kolejka 17
8 gru 2023
- 17:30
Žilina
1 0
Spartak Trnava
9 gru 2023
- 15:00
Zemplín Michalovce
1 1
Skalica
9 gru 2023
- 15:00
Podbrezová
0 6
Slovan Bratislava
9 gru 2023
- 15:00
Zlaté Moravce
1 1
FK Košice
10 gru 2023
- 15:00
Ružomberok
2 1
Dukla Banská Bystrica
10 gru 2023
- 17:30
Dunajska Streda
0 0
AS Trencin
Kolejka 18
15 gru 2023
- 17:30
Skalica
3 0
Podbrezová
16 gru 2023
- 15:00
FK Košice
2 2
Ružomberok
16 gru 2023
- 15:00
AS Trencin
4 1
Zlaté Moravce
16 gru 2023
- 15:00
Dukla Banská Bystrica
3 1
Žilina
17 gru 2023
- 15:00
Spartak Trnava
1 0
Zemplín Michalovce
17 gru 2023
- 17:30
Slovan Bratislava
2 1
Dunajska Streda
Kolejka 19
9 lut 2024
- 17:30
Žilina
0 4
Slovan Bratislava
10 lut 2024
- 15:00
Zlaté Moravce
0 2
Dukla Banská Bystrica
10 lut 2024
- 15:00
Dunajska Streda
1 0
Skalica
10 lut 2024
- 15:00
Podbrezová
2 1
Zemplín Michalovce
10 lut 2024
- 15:00
Ružomberok
1 0
Spartak Trnava
11 lut 2024
- 17:30
AS Trencin
4 1
FK Košice
Kolejka 20
16 lut 2024
- 17:30
Dukla Banská Bystrica
1 1
AS Trencin
17 lut 2024
- 15:00
Skalica
1 1
Žilina
17 lut 2024
- 15:00
Zemplín Michalovce
0 1
Ružomberok
17 lut 2024
- 15:00
FK Košice
0 0
Podbrezová
18 lut 2024
- 15:00
Slovan Bratislava
4 1
Zlaté Moravce
18 lut 2024
- 17:30
Spartak Trnava
1 2
Dunajska Streda
Kolejka 21
23 lut 2024
- 17:30
FK Košice
2 1
Skalica
24 lut 2024
- 15:00
Žilina
1 1
Zemplín Michalovce
24 lut 2024
- 15:00
Spartak Trnava
2 0
Dukla Banská Bystrica
24 lut 2024
- 15:00
Zlaté Moravce
2 4
Ružomberok
25 lut 2024
- 15:00
AS Trencin
0 2
Slovan Bratislava
25 lut 2024
- 17:30
Podbrezová
0 0
Dunajska Streda
Kolejka 22
2 mar 2024
- 17:00
Ružomberok
2 1
Podbrezová
2 mar 2024
- 17:00
Dukla Banská Bystrica
1 1
FK Košice
2 mar 2024
- 17:00
Slovan Bratislava
2 0
Spartak Trnava
2 mar 2024
- 17:00
Skalica
0 0
AS Trencin
2 mar 2024
- 17:00
Zemplín Michalovce
4 1
Zlaté Moravce
2 mar 2024
- 17:00
Dunajska Streda
1 1
Žilina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Premier League

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
38
28
7
3
91
2
38
28
5
5
89
3
38
24
10
4
82
4
38
20
8
10
68
5
38
20
6
12
66

Serie A

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
37
29
6
2
93
2
37
22
8
7
74
3
37
18
14
5
68
4
37
18
14
5
68
5
36
20
6
10
66

Bundesliga

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
34
28
6
0
90
2
34
23
4
7
73
3
34
23
3
8
72
4
34
19
8
7
65
5
34
18
9
7
63

Ligue 1

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
34
22
10
2
76
2
34
20
7
7
67
3
34
17
10
7
61
4
34
16
11
7
59
5
34
15
10
9
55

La Liga

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
37
29
7
1
94
2
37
25
7
5
82
3
37
24
6
7
78
4
37
23
4
10
73
5
37
18
11
8
65

Najlepsi strzelcy

1
H. Kane
36
H. Kane
32
2
L. de Jong
L. de Jong
34
29
3
M. Langstaff
M. Langstaff
46
29
4
S. Guirassy
S. Guirassy
27
28
5
E. Haaland
E. Haaland
31
27
6
K. Mbappé
K. Mbappé
29
27
7
V. Gyökeres
V. Gyökeres
33
27
8
S. Szmodics
S. Szmodics
44
27
9
V. Pavlidis
V. Pavlidis
34
25
10
L. Martínez
L. Martínez
33
24
P