Liga I

2023-2024
Regular Season
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
FCSB
r z z z p
30
19
7
4
53
28
25
64
2
Rapid
z p z r z
30
15
10
5
55
32
23
55
3
CFR 1907 Cluj
z z r r z
30
15
8
7
54
29
25
53
4
30
13
10
7
47
38
9
49
5
30
11
10
9
37
38
-1
43
6
30
12
7
11
43
34
9
43
7
30
10
12
8
35
38
-3
42
8
Uta Arad
z z p z p
30
10
10
10
36
43
-7
40
9
30
9
13
8
36
31
5
40
10
30
7
14
9
29
32
-3
35
11
Oţelul
p r r p r
30
6
16
8
31
36
-5
34
12
30
7
12
11
33
44
-11
33
13
30
9
4
17
43
50
-7
31
14
30
8
5
17
22
41
-19
29
15
FC Voluntari
p p p p r
30
6
10
14
31
49
-18
28
16
FC Botosani
r p p p r
30
3
12
15
30
52
-22
21
- Qualification for the Play-off round
- Qualification for the Play-out round
pokaż na pełnym ekranie
FCSB
Rapid
CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova
Farul Constanta
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Universitatea Cluj
Uta Arad
AFC Hermannstadt
Petrolul Ploiesti
Oţelul
Politehnica Iasi
U Craiova 1948
Dinamo Bucuresti
FC Voluntari
FC Botosani
1 FCSB 1–2 1–0 3–0 1–1 1–0 2–2 4–0 3–0 1–0 0–2 2–1 2–1 2–1 0–0 3–2
2 Rapid 4–0 3–1 2–0 3–1 0–0 2–3 4–1 2–0 0–2 2–1 3–2 4–3 4–0 1–2 2–2
3 CFR 1907 Cluj 1–1 0–1 1–1 3–1 3–0 4–0 0–0 1–0 1–0 0–0 2–0 2–0 4–0 4–1 3–1
4 Universitatea Craiova 0–3 1–1 1–0 1–2 2–1 2–2 3–0 1–0 1–3 0–0 2–2 1–1 1–0 2–1 5–1
5 Farul Constanta 0–1 0–0 1–1 2–0 2–1 1–1 2–2 1–1 3–1 1–1 1–3 1–0 0–2 4–1 1–1
6 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2–5 0–0 2–1 1–3 0–1 0–0 1–0 1–1 0–0 1–1 6–0 1–0 2–1 4–0 5–2
7 Universitatea Cluj 0–0 0–3 3–4 1–1 1–0 1–0 1–3 2–1 0–0 0–1 0–2 2–1 1–1 1–2 1–0
8 Uta Arad 2–1 2–2 1–3 2–2 0–0 2–1 0–1 2–0 1–0 2–4 1–0 3–2 2–1 0–0 2–2
9 AFC Hermannstadt 2–2 1–1 1–0 2–1 0–1 1–1 2–2 2–1 0–0 4–1 0–0 1–0 4–0 3–1 2–0
10 Petrolul Ploiesti 2–2 0–0 1–2 2–3 3–2 1–2 1–1 0–0 0–0 2–2 2–1 4–3 1–0 0–2 2–1
11 Oţelul 0–2 0–0 2–2 1–3 0–1 2–3 1–1 1–1 1–1 0–0 1–1 1–0 1–0 2–2 0–2
12 Politehnica Iasi 1–3 3–1 3–3 1–4 2–3 1–0 1–0 1–0 1–3 0–0 1–1 1–1 0–0 0–0 1–1
13 U Craiova 1948 1–3 3–5 1–3 1–2 4–0 2–1 3–4 2–3 1–1 2–0 0–2 1–1 2–1 3–1 2–0
14 Dinamo Bucuresti 0–1 1–2 1–1 0–2 0–2 0–3 0–1 1–0 1–0 1–1 3–1 0–0 0–1 1–0 1–0
15 FC Voluntari 1–2 2–1 1–4 0–0 4–2 0–2 0–0 0–1 1–1 0–0 1–1 1–2 0–1 2–3 2–1
16 FC Botosani 0–1 0–0 1–0 2–2 0–0 1–2 0–3 2–2 2–2 1–1 0–0 2–1 0–1 0–2 3–3
Kolejka 1
14 lip 2023
- 16:30
Oţelul
1 1
Uta Arad
14 lip 2023
- 19:30
Rapid
0 0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
15 lip 2023
- 16:30
AFC Hermannstadt
0 1
Farul Constanta
15 lip 2023
- 19:30
CFR 1907 Cluj
2 0
Politehnica Iasi
16 lip 2023
- 16:30
Petrolul Ploiesti
1 1
Universitatea Cluj
16 lip 2023
- 19:30
U Craiova 1948
1 3
FCSB
17 lip 2023
- 16:30
FC Voluntari
2 1
FC Botosani
17 lip 2023
- 19:30
Dinamo Bucuresti
0 2
Universitatea Craiova
Kolejka 2
21 lip 2023
- 16:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 0
U Craiova 1948
21 lip 2023
- 19:30
Uta Arad
1 3
CFR 1907 Cluj
22 lip 2023
- 16:15
Farul Constanta
4 1
FC Voluntari
22 lip 2023
- 19:30
FCSB
2 1
Dinamo Bucuresti
23 lip 2023
- 16:30
Politehnica Iasi
1 3
AFC Hermannstadt
23 lip 2023
- 19:30
Universitatea Cluj
0 3
Rapid
24 lip 2023
- 16:30
FC Botosani
1 1
Petrolul Ploiesti
24 lip 2023
- 19:30
Universitatea Craiova
0 0
Oţelul
Kolejka 3
28 lip 2023
- 16:30
U Craiova 1948
3 4
Universitatea Cluj
28 lip 2023
- 19:30
Rapid
2 2
FC Botosani
29 lip 2023
- 16:30
AFC Hermannstadt
2 1
Uta Arad
29 lip 2023
- 19:30
Oţelul
0 2
FCSB
30 lip 2023
- 16:30
Farul Constanta
1 3
Politehnica Iasi
30 lip 2023
- 19:30
CFR 1907 Cluj
1 1
Universitatea Craiova
31 lip 2023
- 16:30
Petrolul Ploiesti
0 2
FC Voluntari
31 lip 2023
- 19:30
Dinamo Bucuresti
0 3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Kolejka 4
4 sie 2023
- 16:30
Uta Arad
1 0
Politehnica Iasi
4 sie 2023
- 19:30
Universitatea Craiova
1 0
AFC Hermannstadt
5 sie 2023
- 16:30
FC Botosani
0 1
U Craiova 1948
5 sie 2023
- 19:30
Universitatea Cluj
1 1
Dinamo Bucuresti
6 sie 2023
- 16:15
Petrolul Ploiesti
3 2
Farul Constanta
6 sie 2023
- 19:30
FCSB
1 0
CFR 1907 Cluj
7 sie 2023
- 16:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 1
Oţelul
7 sie 2023
- 19:30
FC Voluntari
2 1
Rapid
Kolejka 5
11 sie 2023
- 18:30
U Craiova 1948
3 1
FC Voluntari
12 sie 2023
- 16:30
Oţelul
1 1
Universitatea Cluj
12 sie 2023
- 19:30
Politehnica Iasi
1 4
Universitatea Craiova
13 sie 2023
- 19:30
Rapid
0 2
Petrolul Ploiesti
14 sie 2023
- 18:30
Dinamo Bucuresti
1 0
FC Botosani
21 wrz 2023
- 18:00
AFC Hermannstadt
2 2
FCSB
5 paź 2023
- 18:00
CFR 1907 Cluj
3 0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
26 paź 2023
- 18:00
Farul Constanta
2 2
Uta Arad
Kolejka 6
18 sie 2023
- 16:30
Petrolul Ploiesti
4 3
U Craiova 1948
18 sie 2023
- 19:30
Universitatea Craiova
3 0
Uta Arad
19 sie 2023
- 15:00
FC Botosani
0 0
Oţelul
19 sie 2023
- 19:45
FC Voluntari
2 3
Dinamo Bucuresti
20 sie 2023
- 16:15
Rapid
3 1
Farul Constanta
20 sie 2023
- 19:30
FCSB
2 1
Politehnica Iasi
21 sie 2023
- 16:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 1
AFC Hermannstadt
21 sie 2023
- 19:30
Universitatea Cluj
3 4
CFR 1907 Cluj
Kolejka 7
25 sie 2023
- 16:30
Oţelul
2 2
FC Voluntari
25 sie 2023
- 19:30
U Craiova 1948
3 5
Rapid
26 sie 2023
- 17:00
CFR 1907 Cluj
3 1
FC Botosani
26 sie 2023
- 19:45
Dinamo Bucuresti
1 1
Petrolul Ploiesti
27 sie 2023
- 19:30
Farul Constanta
2 0
Universitatea Craiova
28 sie 2023
- 16:30
AFC Hermannstadt
2 2
Universitatea Cluj
28 sie 2023
- 19:30
Uta Arad
2 1
FCSB
19 paź 2023
- 18:00
Politehnica Iasi
1 0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Kolejka 8
1 wrz 2023
- 16:30
Petrolul Ploiesti
2 2
Oţelul
1 wrz 2023
- 19:30
Rapid
4 0
Dinamo Bucuresti
2 wrz 2023
- 17:00
FC Voluntari
1 4
CFR 1907 Cluj
2 wrz 2023
- 19:45
FCSB
3 0
Universitatea Craiova
3 wrz 2023
- 19:30
U Craiova 1948
4 0
Farul Constanta
4 wrz 2023
- 11:30
Universitatea Cluj
0 2
Politehnica Iasi
4 wrz 2023
- 16:30
FC Botosani
2 2
AFC Hermannstadt
4 wrz 2023
- 19:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 0
Uta Arad
Kolejka 9
15 wrz 2023
- 16:30
Uta Arad
0 1
Universitatea Cluj
15 wrz 2023
- 19:30
Dinamo Bucuresti
0 1
U Craiova 1948
16 wrz 2023
- 19:30
Universitatea Craiova
2 1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
17 wrz 2023
- 15:00
AFC Hermannstadt
3 1
FC Voluntari
17 wrz 2023
- 17:15
Oţelul
0 0
Rapid
17 wrz 2023
- 19:45
Farul Constanta
0 1
FCSB
18 wrz 2023
- 16:30
Politehnica Iasi
1 1
FC Botosani
18 wrz 2023
- 19:30
CFR 1907 Cluj
1 0
Petrolul Ploiesti
Kolejka 10
22 wrz 2023
- 16:00
U Craiova 1948
0 2
Oţelul
22 wrz 2023
- 19:00
Dinamo Bucuresti
0 2
Farul Constanta
23 wrz 2023
- 12:30
FC Voluntari
1 2
Politehnica Iasi
23 wrz 2023
- 16:45
FC Botosani
2 2
Uta Arad
23 wrz 2023
- 19:30
Universitatea Cluj
1 1
Universitatea Craiova
24 wrz 2023
- 16:15
Petrolul Ploiesti
0 0
AFC Hermannstadt
24 wrz 2023
- 19:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2 5
FCSB
25 wrz 2023
- 19:00
Rapid
3 1
CFR 1907 Cluj
Kolejka 11
29 wrz 2023
- 19:00
Oţelul
1 0
Dinamo Bucuresti
30 wrz 2023
- 12:30
Uta Arad
0 0
FC Voluntari
30 wrz 2023
- 19:30
Farul Constanta
2 1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 paź 2023
- 13:00
Universitatea Craiova
5 1
FC Botosani
1 paź 2023
- 16:00
AFC Hermannstadt
1 1
Rapid
1 paź 2023
- 19:00
CFR 1907 Cluj
2 0
U Craiova 1948
2 paź 2023
- 16:00
Politehnica Iasi
0 0
Petrolul Ploiesti
2 paź 2023
- 19:00
FCSB
2 2
Universitatea Cluj
Kolejka 12
6 paź 2023
- 16:00
U Craiova 1948
1 1
AFC Hermannstadt
6 paź 2023
- 19:00
Rapid
3 2
Politehnica Iasi
7 paź 2023
- 12:00
Petrolul Ploiesti
0 0
Uta Arad
7 paź 2023
- 16:45
FC Voluntari
0 0
Universitatea Craiova
7 paź 2023
- 19:30
FC Botosani
0 1
FCSB
8 paź 2023
- 14:00
Oţelul
0 1
Farul Constanta
8 paź 2023
- 19:30
Dinamo Bucuresti
1 1
CFR 1907 Cluj
9 paź 2023
- 19:00
Universitatea Cluj
1 0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Kolejka 13
20 paź 2023
- 19:00
Uta Arad
2 2
Rapid
21 paź 2023
- 15:00
AFC Hermannstadt
4 0
Dinamo Bucuresti
21 paź 2023
- 19:45
Farul Constanta
1 1
Universitatea Cluj
22 paź 2023
- 13:30
Politehnica Iasi
1 1
U Craiova 1948
22 paź 2023
- 16:00
Universitatea Craiova
1 3
Petrolul Ploiesti
22 paź 2023
- 19:00
FCSB
0 0
FC Voluntari
23 paź 2023
- 16:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
5 2
FC Botosani
23 paź 2023
- 19:00
CFR 1907 Cluj
0 0
Oţelul
Kolejka 14
27 paź 2023
- 15:30
FC Voluntari
0 2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
27 paź 2023
- 18:30
Dinamo Bucuresti
0 0
Politehnica Iasi
28 paź 2023
- 12:00
Oţelul
1 1
AFC Hermannstadt
28 paź 2023
- 18:30
Petrolul Ploiesti
2 2
FCSB
29 paź 2023
- 13:00
U Craiova 1948
2 3
Uta Arad
29 paź 2023
- 19:30
Rapid
2 0
Universitatea Craiova
30 paź 2023
- 16:30
FC Botosani
0 3
Universitatea Cluj
30 paź 2023
- 19:30
CFR 1907 Cluj
3 1
Farul Constanta
Kolejka 15
3 lis 2023
- 17:00
Politehnica Iasi
1 1
Oţelul
4 lis 2023
- 15:45
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0 0
Petrolul Ploiesti
4 lis 2023
- 20:15
Universitatea Craiova
1 1
U Craiova 1948
5 lis 2023
- 14:00
Universitatea Cluj
1 2
FC Voluntari
5 lis 2023
- 16:30
Farul Constanta
1 1
FC Botosani
5 lis 2023
- 19:30
FCSB
1 2
Rapid
6 lis 2023
- 17:00
Uta Arad
2 1
Dinamo Bucuresti
6 lis 2023
- 20:00
AFC Hermannstadt
1 0
CFR 1907 Cluj
Kolejka 16
10 lis 2023
- 19:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0 0
Rapid
11 lis 2023
- 13:00
Universitatea Cluj
0 0
Petrolul Ploiesti
11 lis 2023
- 17:45
Politehnica Iasi
3 3
CFR 1907 Cluj
11 lis 2023
- 20:00
Farul Constanta
1 1
AFC Hermannstadt
12 lis 2023
- 12:30
FC Botosani
3 3
FC Voluntari
12 lis 2023
- 15:00
Universitatea Craiova
1 0
Dinamo Bucuresti
12 lis 2023
- 20:00
FCSB
2 1
U Craiova 1948
13 lis 2023
- 19:30
Uta Arad
2 4
Oţelul
Kolejka 17
24 lis 2023
- 16:30
AFC Hermannstadt
0 0
Politehnica Iasi
24 lis 2023
- 19:30
Petrolul Ploiesti
2 1
FC Botosani
25 lis 2023
- 16:30
FC Voluntari
4 2
Farul Constanta
25 lis 2023
- 19:30
CFR 1907 Cluj
0 0
Uta Arad
26 lis 2023
- 16:30
Oţelul
1 3
Universitatea Craiova
26 lis 2023
- 19:30
Dinamo Bucuresti
0 1
FCSB
27 lis 2023
- 16:30
U Craiova 1948
2 1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
27 lis 2023
- 19:30
Rapid
2 3
Universitatea Cluj
Kolejka 18
1 gru 2023
- 16:00
FC Voluntari
0 0
Petrolul Ploiesti
1 gru 2023
- 19:00
Politehnica Iasi
2 3
Farul Constanta
2 gru 2023
- 13:00
Uta Arad
2 0
AFC Hermannstadt
2 gru 2023
- 16:00
FC Botosani
0 0
Rapid
2 gru 2023
- 19:30
Universitatea Craiova
1 0
CFR 1907 Cluj
3 gru 2023
- 15:00
Universitatea Cluj
2 1
U Craiova 1948
3 gru 2023
- 20:00
FCSB
0 2
Oţelul
4 gru 2023
- 19:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2 1
Dinamo Bucuresti
Kolejka 19
8 gru 2023
- 18:00
Politehnica Iasi
1 0
Uta Arad
9 gru 2023
- 19:45
Rapid
1 2
FC Voluntari
10 gru 2023
- 13:00
AFC Hermannstadt
2 1
Universitatea Craiova
10 gru 2023
- 16:00
Farul Constanta
3 1
Petrolul Ploiesti
10 gru 2023
- 19:00
CFR 1907 Cluj
1 1
FCSB
11 gru 2023
- 16:00
U Craiova 1948
2 0
FC Botosani
11 gru 2023
- 19:45
Dinamo Bucuresti
0 1
Universitatea Cluj
12 gru 2023
- 16:00
Oţelul
2 3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Kolejka 20
15 gru 2023
- 16:00
FC Voluntari
0 1
U Craiova 1948
15 gru 2023
- 19:00
Petrolul Ploiesti
0 0
Rapid
16 gru 2023
- 13:00
Uta Arad
0 0
Farul Constanta
16 gru 2023
- 16:00
Universitatea Craiova
2 2
Politehnica Iasi
16 gru 2023
- 19:00
FCSB
3 0
AFC Hermannstadt
17 gru 2023
- 14:00
Universitatea Cluj
0 1
Oţelul
17 gru 2023
- 20:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2 1
CFR 1907 Cluj
18 gru 2023
- 19:00
FC Botosani
0 2
Dinamo Bucuresti
Kolejka 21
19 gru 2023
- 16:30
U Craiova 1948
2 0
Petrolul Ploiesti
19 gru 2023
- 19:30
Politehnica Iasi
1 3
FCSB
20 gru 2023
- 16:30
Uta Arad
2 2
Universitatea Craiova
20 gru 2023
- 19:30
Farul Constanta
0 0
Rapid
21 gru 2023
- 16:00
AFC Hermannstadt
1 1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
21 gru 2023
- 18:45
CFR 1907 Cluj
4 0
Universitatea Cluj
22 gru 2023
- 16:30
Oţelul
0 2
FC Botosani
22 gru 2023
- 19:30
Dinamo Bucuresti
1 0
FC Voluntari
Kolejka 22
19 sty 2024
- 16:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
6 0
Politehnica Iasi
19 sty 2024
- 19:00
Rapid
4 3
U Craiova 1948
20 sty 2024
- 16:00
Universitatea Cluj
2 1
AFC Hermannstadt
20 sty 2024
- 19:00
Petrolul Ploiesti
1 0
Dinamo Bucuresti
21 sty 2024
- 14:00
FC Botosani
1 0
CFR 1907 Cluj
21 sty 2024
- 19:00
Universitatea Craiova
1 2
Farul Constanta
22 sty 2024
- 16:00
FC Voluntari
1 1
Oţelul
22 sty 2024
- 19:00
FCSB
4 0
Uta Arad
Kolejka 23
26 sty 2024
- 19:00
Farul Constanta
1 0
U Craiova 1948
27 sty 2024
- 13:00
Uta Arad
2 1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
27 sty 2024
- 16:00
Oţelul
0 0
Petrolul Ploiesti
27 sty 2024
- 19:00
Dinamo Bucuresti
1 2
Rapid
28 sty 2024
- 13:00
AFC Hermannstadt
2 0
FC Botosani
28 sty 2024
- 16:00
Politehnica Iasi
1 0
Universitatea Cluj
28 sty 2024
- 19:00
Universitatea Craiova
0 3
FCSB
29 sty 2024
- 19:00
CFR 1907 Cluj
4 1
FC Voluntari
Kolejka 24
2 lut 2024
- 16:00
FC Botosani
2 1
Politehnica Iasi
2 lut 2024
- 19:00
U Craiova 1948
2 1
Dinamo Bucuresti
3 lut 2024
- 16:00
Petrolul Ploiesti
1 2
CFR 1907 Cluj
3 lut 2024
- 19:00
Rapid
2 1
Oţelul
4 lut 2024
- 12:00
Universitatea Cluj
1 3
Uta Arad
4 lut 2024
- 14:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1 3
Universitatea Craiova
5 lut 2024
- 16:00
FC Voluntari
1 1
AFC Hermannstadt
5 lut 2024
- 19:00
FCSB
1 1
Farul Constanta
Kolejka 25
9 lut 2024
- 16:00
Oţelul
1 0
U Craiova 1948
9 lut 2024
- 19:00
Universitatea Craiova
2 2
Universitatea Cluj
10 lut 2024
- 13:00
Politehnica Iasi
0 0
FC Voluntari
10 lut 2024
- 20:15
CFR 1907 Cluj
0 1
Rapid
11 lut 2024
- 17:15
AFC Hermannstadt
0 0
Petrolul Ploiesti
11 lut 2024
- 19:45
FCSB
1 0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
12 lut 2024
- 16:00
Uta Arad
2 2
FC Botosani
12 lut 2024
- 19:00
Farul Constanta
0 2
Dinamo Bucuresti
Kolejka 26
16 lut 2024
- 16:00
Petrolul Ploiesti
2 1
Politehnica Iasi
16 lut 2024
- 19:00
Rapid
2 0
AFC Hermannstadt
17 lut 2024
- 13:00
FC Voluntari
0 1
Uta Arad
17 lut 2024
- 20:30
U Craiova 1948
1 3
CFR 1907 Cluj
18 lut 2024
- 16:15
FC Botosani
2 2
Universitatea Craiova
18 lut 2024
- 19:00
Dinamo Bucuresti
3 1
Oţelul
19 lut 2024
- 16:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0 1
Farul Constanta
19 lut 2024
- 19:30
Universitatea Cluj
0 0
FCSB
Kolejka 27
23 lut 2024
- 16:00
AFC Hermannstadt
1 0
U Craiova 1948
23 lut 2024
- 19:00
CFR 1907 Cluj
4 0
Dinamo Bucuresti
24 lut 2024
- 13:00
Uta Arad
1 0
Petrolul Ploiesti
24 lut 2024
- 16:00
Farul Constanta
1 1
Oţelul
24 lut 2024
- 19:00
Politehnica Iasi
3 1
Rapid
25 lut 2024
- 13:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0 0
Universitatea Cluj
25 lut 2024
- 19:00
FCSB
3 2
FC Botosani
26 lut 2024
- 19:00
Universitatea Craiova
2 1
FC Voluntari
Kolejka 28
27 lut 2024
- 15:15
U Craiova 1948
1 1
Politehnica Iasi
27 lut 2024
- 17:30
Dinamo Bucuresti
1 0
AFC Hermannstadt
27 lut 2024
- 20:00
Oţelul
2 2
CFR 1907 Cluj
28 lut 2024
- 17:30
Universitatea Cluj
1 0
Farul Constanta
28 lut 2024
- 20:00
Rapid
4 1
Uta Arad
29 lut 2024
- 15:15
FC Botosani
1 2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
29 lut 2024
- 17:30
Petrolul Ploiesti
2 3
Universitatea Craiova
29 lut 2024
- 20:00
FC Voluntari
1 2
FCSB
Kolejka 29
1 mar 2024
- 19:00
Politehnica Iasi
0 0
Dinamo Bucuresti
2 mar 2024
- 13:00
Uta Arad
3 2
U Craiova 1948
2 mar 2024
- 16:00
AFC Hermannstadt
4 1
Oţelul
2 mar 2024
- 19:00
Farul Constanta
1 1
CFR 1907 Cluj
3 mar 2024
- 13:30
Universitatea Cluj
1 0
FC Botosani
3 mar 2024
- 19:30
FCSB
1 0
Petrolul Ploiesti
4 mar 2024
- 16:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
4 0
FC Voluntari
4 mar 2024
- 19:00
Universitatea Craiova
1 1
Rapid
Kolejka 30
8 mar 2024
- 19:00
CFR 1907 Cluj
1 0
AFC Hermannstadt
8 mar 2024
- 19:00
Dinamo Bucuresti
1 0
Uta Arad
8 mar 2024
- 19:00
Petrolul Ploiesti
1 2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
8 mar 2024
- 19:00
FC Voluntari
0 0
Universitatea Cluj
8 mar 2024
- 19:00
FC Botosani
0 0
Farul Constanta
9 mar 2024
- 19:00
Rapid
4 0
FCSB
10 mar 2024
- 19:45
U Craiova 1948
1 2
Universitatea Craiova
11 mar 2024
- 19:00
Oţelul
1 1
Politehnica Iasi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Premier League

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
38
28
7
3
91
2
38
28
5
5
89
3
38
24
10
4
82
4
38
20
8
10
68
5
38
20
6
12
66

Serie A

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
37
29
6
2
93
2
37
22
8
7
74
3
37
18
14
5
68
4
37
18
14
5
68
5
36
20
6
10
66

Bundesliga

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
34
28
6
0
90
2
34
23
4
7
73
3
34
23
3
8
72
4
34
19
8
7
65
5
34
18
9
7
63

Ligue 1

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
34
22
10
2
76
2
34
20
7
7
67
3
34
17
10
7
61
4
34
16
11
7
59
5
34
15
10
9
55

La Liga

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
37
29
7
1
94
2
37
25
7
5
82
3
37
24
6
7
78
4
37
23
4
10
73
5
37
18
11
8
65

Najlepsi strzelcy

1
H. Kane
36
H. Kane
32
2
L. de Jong
L. de Jong
34
29
3
M. Langstaff
M. Langstaff
46
29
4
S. Guirassy
S. Guirassy
27
28
5
E. Haaland
E. Haaland
31
27
6
K. Mbappé
K. Mbappé
29
27
7
V. Gyökeres
V. Gyökeres
33
27
8
S. Szmodics
S. Szmodics
44
27
9
V. Pavlidis
V. Pavlidis
34
25
10
L. Martínez
L. Martínez
33
24
P